01 Декабря - 28 Декабря

АЛЦ Комплекс - Ідеальний баланс незамінних амінокислот та цинку для відмінного самопочуття. Комплексна нутрієнтна підтримка для активного і здорового життя кожного, хто хоче бути у формі, мати силу та енергію для спортивних і розумових досягнень. Поєднання цинку піколіната та незамінних амінокислот сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню фізичної форми та досягнення бажаної ваги.

АЛК 100  - Активний антиоксидант надає потужний опір вільним радикалам і захищає організм від хвороб і від передчасного старіння. Регулярне застосування продуктів на основі альфа-ліпоєвої кислоти стимулює жировий та вуглеводний процеси і сприяєзниженню ваги, зміцнює серцево-судинну систему та нормалізує гормональний фон, підвищує імунітет та захищає печінку від агресивного впливу алкоголю та токсинів.

Ліпо Фактор 
- Ліпо Фактор - ефективний помічник на шляху до фігури своєї мрії, який стимулює обмінні процеси, зменшує жирові запаси і попереджає ожиріння печінки. Завдяки інозітолу, що входить до складу, Ліпо Фактор захищає кровоносні судини від утворення бляшок, профілактує атеросклероз та артеріальну гіпертензію.