ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ОФОРМЛЕНІ ДО 13:00 - У ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПІСЛЯ 13:00 - НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
UA RU
Здоров'я та благополуччя  кожного – процвітання всіх!
0
Кошик

Доставка

1. Узгодженим способом доставки вважається спосіб, обраний Клієнтом з доступних способів доставки при оформленні Замовлення. Способи доставки Товарів:

·      кур'єрською службою у відділення та поштомати «Нової Пошти» . Попередньо ознайомитися з адресами відділень та поштоматів можна на сайті компанії «Нова пошта»: https://novaposhta.ua/

·     адресна доставка кур'єром «Нова пошта» у зручний для Вас час!

2. Вартість і терміни доставки:

·     Замовлення вартістю понад 2 400 грн. доставляються безкоштовно

·     Вартість доставки для замовлень на суму до 900 грн. становить 50 грн.;

·     Вартість доставки для замовлень на суму від 900 до 2 400 становить 30 грн.

Замовлення доставляються протягом 1 - 3 робочих днів після розміщення на Сайті. Термін зберігання замовлення на відділенні «Нова пошта» - 5 днів.

Вартість і терміни доставки вказуються на Сайті після оформлення замовлення Клієнтом. Кур'єрська служба повідомить Клієнта за фактом отримання замовлення у відділення чи поштомат Нової пошти. При адресній доставці кур'єр Нової пошти попередньо узгодить час доставки в телефонному режимі.

3. При отриманні замовлення Одержувач повинен перевірити цілісність упаковки, асортимент і відповідність накладній. У разі, якщо цілісність упаковки та / або комплектність не відповідає замовленому, Одержувач має право відмовитися від замовлення, повідомивши про причини відмови в письмовій формі на накладній, що супроводжує вантаж, з розшифровкою підпису.

4. Часткова відмова від продукції неможлива, Замовлення передається тільки цілком. У разі рекламації оформлюється відмова від усього Замовлення.

5. Замовлення видається Одержувачу або особі,  вказаній як отримувач Замовлення.

6. Щоб уникнути випадків шахрайства, при врученні Замовлення кур'єрська служба має право вимагати документ, що засвідчує особу Отримувача, і попросити вказати тип і номер наданого документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Одержувача.

7. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання строків доставки, вказаних в Інтернет-магазині, проте, затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Інтернет-магазину.

8. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження товару переходить до Клієнта з моменту передачі йому Замовлення й отримання підпису отримувача в документах, що підтверджують поставку Замовлення.

  Оплата товару

  1. Ціна Товару вказується на Сайті.

   
  2. Ціна Товару, зазначена на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. Ціна Товару дійсна на момент натискання кнопки "Підтвердити замовлення" на останньому етапі оформлення Замовлення. При цьому ціна на замовлений Клієнтом Товар зміні не підлягає.

  3. Узгодженим способом оплати вважається спосіб, обраний Клієнтом з доступних способів оплати при оформленні Замовлення. Способи оплати Товару:

  • Готівковий розрахунок при отриманні у відділенні кур'єрської служби,

  • Банківською картою при отриманні у відділенні кур'єрської служби,

  • Банківською картою на сайті.

  3.1. При оплаті банківською картою у відділенні Кур'єрської служби та на сайті до сплати приймаються всі типи банківських карт, в тому числі іноземних банків.

   
   
  visamastercard  ev.owa.jpeg  

   
     ev.owa-2.jpeg  ev.owa-3.jpeg ev.owa-4.jpeg

   
  3.2. Інструкція по оплаті картою на сайті:

  - При оформленні Замовлення обираєте спосіб оплати «онлайн-оплата» банківською карткою «LIQPAY»

  - Заповніть «Дані покупця»

  - Натисніть «Оформити замовлення»

  - Далі натисніть «оплатити»

  - Введіть номер карти, термін дії, ім'я власника картки (латинськими літерами, як на карті) і код CVC2 / CVV2  

  - Натисніть «Сплатити».

   
  4. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті у відповідних тематичних розділах і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

   
  5. Продавець має право встановлювати знижки в цілях просування того або іншого способу оплати або доставки Товару. При цьому Продавець може обмежувати умови дії знижок, обмежувати їх граничний розмір.

   
  6. При проведенні маркетингових заходів, які передбачають вкладення будь-яких об'єктів в Замовлення Клієнта, доставка зазначених вкладень здійснюється разом із Замовленням Клієнта. Щоб відмовитися від вкладення, Клієнту необхідно написати лист на адресу vitamax@vitamax.ua.